Jednym z najczęstszych dylematów, przed jakim można stanąć na etapie urządzania sypialni, jest wybór idealnego łóżka. Jeśli właśnie takiego poszukujesz, nasz dzisiejszy ranking znacząco ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji. Poniżej prezentujemy najlepsze propozycje cieszących się od pewnego czasu ogromną popularnością łóżek tapicerowanych i kontynentalnych do małych i dużych sypialni, pasujących do różnych wnętrzarskich stylów.

Idealne łóżko musi odpowiadać określonym kryteriom. Koniecznie weź pod uwagę jego wymiary, które to z jednej strony powinny uwzględniać Twoje indywidualne potrzeby w zakresie wypoczynku, z kolei z drugiej – wolną przestrzeń w sypialni. Ważną kwestią pozostaje również ogólny rodzaj łóżka, a więc to, czy będzie to łóżko tapicerowane, kontynentalne, a może skrzyniowe lub metalowe? Ponadto idealne łóżko może dzisiaj oferować Ci o wiele więcej niż tylko powierzchnię do spania. Dodatkowy pojemnik na pościel? Integralne szafki nocne? Oświetlenie LED? Miękkie, tapicerowane wezgłowie? To jedne z udogodnień, które na pewno wpłyną na Twoją decyzję!

Łóżko tapicerowane DOLORES

DOLORES producenta Comforteo to eleganckie, luksusowe łóżko tapicerowane, które będzie prezentować się doskonale zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. O jego charakterze przesądza w szczególności wysoki, pikowany zagłówek, stanowiący zarazem wygodne podparcie dla pleców. Wyróżnikiem DOLORES są również zwiększone możliwości w zakresie jego personalizacji.

Producent oferuje w tym przypadku rozwiązania takie jak:

  • różnorodna gama tkanin obiciowych, co ułatwia dopasowanie tego modelu do wielu stylów wnętrzarskich,
  • dostępność w różnych rozmiarach, dzięki czemu DOLORES może zmieścić się zarówno w nieco mniejszych, jak i większych sypialniach,
  • wersja SLIM lub STANDARD,
  • możliwość doposażenia łóżka w pojemnik na pościel,
  • różne rodzaje nóżek i różne warianty stelaża do wyboru,

Jeśli zależy Ci na tym, aby móc samodzielnie zadecydować o ostatecznych cechach i funkcjach głównego mebla w swojej sypialni, łóżko DOLORES będzie modelem, który perfekcyjnie dopasuje się do Twoich potrzeb i warunków.

Łóżko tapicerowane MARS

Kolejnym przykładem łóżka tapicerowanego od Comforteo o wielu możliwościach w zakresie personalizacji jest model MARS. Również i w tym przypadku możesz wybierać spośród różnych rozmiarów oraz różnych rodzajów i kolorów tkanin obiciowych. O indywidualnym charakterze Twojego łóżka przesądzą ponadto jego nóżki, wysokość wezgłowia, stelaż, dostępność pojemnika na pościel, czy kształt frontu. Decydując się na model MARS, zachowujesz pełną kontrolę nad wszystkimi tymi funkcjonalnościami i cechami!

Kiedy MARS będzie dobrym wyborem? To idealna propozycja dla osób urządzających sypialnię w stylu współczesnym. Wysokie wezgłowie tym razem dekorują proste, regularne przeszycia układające się na kształt prostokątów, co nadaje bryle nowoczesnego wyglądu.

Łóżko tapicerowane MONA

W przypadku łóżka tapicerowanego MONA od Comforteo mamy do czynienia z modelem świetnie nadającym się do mniejszych sypialni. Wszystko za sprawą licowania się krawędzi materaca z krawędziami podstawy, a także dostępnością ramy o szerokości wynoszącej tylko 140 cm. MONA, podobnie jak poprzednie z naszych propozycji, niezwykle łatwo nabiera indywidualnych cech. Bogata gama tkanin obiciowych, różne rozmiary, dodatkowy pojemnik na pościel, różne rodzaje stelaża – możliwość decydowania o wszystkich tych funkcjach sprawia, że tak zaprojektowane łóżko tapicerowane musi być idealne!

Łóżko kontynentalne WAVE

WAVE to przykład luksusowego, nowoczesnego i designerskiego łóżka kontynentalnego z oferty marki Wersal. O ile możliwość wyboru idealnego rodzaju i koloru tkaniny obiciowej oraz rozmiaru nie powinna być już zaskoczeniem, o tyle może nim być… elektrycznie regulowana pozycja do wypoczynku, którą oferuje ten model! Jeśli kochasz wypoczywać i jakość snu odgrywa dla Ciebie nadrzędną rolę, łóżko kontynentalne WAVE zagwarantuje Ci królewskie warunki do snu, z łatwością dostosowując swoje ułożenie do Twojego ciała i preferencji. W związku z tą funkcjonalnością w modelu tym nie uwzględniono jednak pojemnika na pościel.

Łóżko tapicerowane WINTER

Zależy Ci na zgrabnym, nowoczesnym łóżku tapicerowanym, które zagwarantuje Ci komfortowy wypoczynek i jednocześnie nada szyku Twojej sypialni? WINTER jest tego doskonałym przykładem. To minimalistyczne i zarazem eleganckie łóżko tapicerowane, świetnie odnajdujące się we wszystkich współczesnych aranżacjach. Model ten prezentuje się wyjątkowo lekko, co zawdzięcza nie tylko swojej zgrabnej ramie, ale i metalowej, przedniej podstawie, która dopełnia jego design. Dzięki wielu wariantom tkaniny obiciowej łatwo dopasujesz je do wystroju swojego wnętrza, z kolei funkcjonalność w postaci pojemnika na pościel pozwoli Ci zachować wolne miejsce w komodzie lub szafie.

Łóżko kontynentalne VISTA

Mimo że łóżka tapicerowane i kontynentalne mogą kojarzyć się z meblami wymagającymi dużej przestrzeni, w Meble Wersal udowadniamy, że wcale nie musi tak być! Łóżko VISTA od Meble Best to kolejna propozycja komfortowego, nowoczesnego i modnego łóżka do mniejszych sypialni. Dostępność w rozmiarze 120x200 cm lub 140x200 cm oraz zlicowanie krawędzi materaca z krawędziami ramy to cechy, dzięki którym niewielka powierzchnia Twojego wnętrza przestaje być jakimkolwiek problemem! O wyjątkowości VISTY przesądza w dodatku to, że jej niepozorna konstrukcja skrywa w sobie jeszcze… pojemnik na pościel!

Łóżko tapicerowane CALYPSO

CALYPSO wie, jak nadać szyku każdej sypialni. To wyjątkowo eleganckie, zmysłowe łóżko tapicerowane od producenta Wersal, które łączy w sobie luksusowy wygląd i najwyższą jakość. Subtelne, dekoracyjne przeszycia na wezgłowiu i ramie w połączeniu z wysokimi nóżkami ustawionymi pod skosem powodują, że CALYPSO przyciąga spojrzenia. Również i w tym przypadku możesz zadecydować o pokryciu tego mebla oraz jego wymiarach, uzyskując produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Łóżko tapicerowane ARIEL

Jeśli marzysz o klimatycznej, przytulnej sypialni, jej pięknym dopełnieniem będzie właśnie łóżko tapicerowane ARIEL od Comforteo. To model, który odnajduje się znakomicie przede wszystkim wśród aranżacji angielskich, glamour, czy klasycznych. Za sprawą dostępności wielu kolorów tkaniny obiciowej możesz jednak wkomponować go nawet do sypialni nowoczesnej! O charakterze tego łóżka przesądzają drewniane nóżki oraz wezgłowie z linearnymi przeszyciami i subtelnym „załamaniem”.

Łóżko tapicerowane BASIC

BASIC to klasyka w czystym wydaniu. Wyjątkowo uniwersalne łóżko tapicerowane od Comforteo, które może znaleźć się zarówno w sypialniach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. BASIC to prosty, minimalistyczny design, regularne kształty oraz… duże możliwości w zakresie personalizacji. Ponownie, masz wpływ na rozmiar i charakter tego modelu. Wersja SLIM lub STANDARD, dodatkowy pojemnik na pościel, różne wysokości zagłówka i nóżek, wiele kolorów tkaniny obiciowej – decydując o wszystkich tych cechach, z łatwością nadasz swojemu łóżku spersonalizowanego wyglądu.

Łóżko tapicerowane LOGAN

Łóżko LOGAN, również marki Comforteo, to elegancki, stylowy mebel tapicerowany, który może wpaść w oko wielu osobom. O jego wyjątkowym charakterze przesądza tapicerowane wezgłowie z regularnymi przeszyciami oraz wysokie, srebrne nóżki, które nadają bryle gracji i wdzięku. LOGAN występuje w trzech rozmiarach do wyboru, co w połączeniu z szeroką dostępnością tkanin obiciowych, zwiększa jego możliwości aranżacyjne. W standardzie znajduje się w dodatku pojemnik na pościel, dzięki któremu zyskujesz sporą powierzchnię do przechowywania.