Narożniki modułowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą więcej i lepiej. Jeżeli więc lubisz mieć wybór, a standardowe meble wypoczynkowe to dla Ciebie za mało, narożniki modułowe od pierwszego wejrzenia zachwycą Cię swoimi możliwościami. Dlaczego to wybór doskonały? Pora poznać 4 główne zalety narożników modułowych, które wyróżniają je na tle innych produktów!

Meble wypoczynkowe odgrywają szczególną rolę w naszych domach. To właśnie dlatego ich zakup nigdy nie następuje od razu. Wymaga długich poszukiwań, sprawdzania, testowania, czytania. Każdy chce znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań. Najlepsze dla siebie i swoich bliskich. Najlepiej pasujące także do charakteru i stylu wnętrza. Dla osób, które lubią mieć duży wybór, stworzono właśnie narożniki modułowe.

Wygodna konfiguracja, nieporównywalnie większe możliwości

Meble tapicerowane w wersji systemowej pozwalają stworzyć w pełni spersonalizowaną, autorską strefę wypoczynkową. Idealnie wpasowującą się w Twoje potrzeby i wymagania oraz przestrzeń, jaką dysponujesz. Aranżowanie pokoju dziennego nigdy nie było tak proste! Dzięki narożnikom modułowym metraż przestaje mieć znaczenie. Zwiększona ergonomia i możliwość swobodnej konfiguracji sprawiają, że nawet problematyczny salon stanie się pomieszczeniem wygodnym, funkcjonalnym i stylowym.

W przypadku narożników pokojowych modułowych znika odwieczny problem w postaci: „jak dopasować narożnik do wnętrza”. Standardowe narożniki, zwłaszcza w mniejszych pokojach dziennych, bywają problematyczne w aranżacji. Tu za krótkie, tam za długie, a finalnie i tak nie do końca odpowiadające naszym potrzebom. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku narożników modułowych. Dlaczego? Ponieważ jak sama nazwa wskazuje, składają się one z wielu różnorodnych modułów, występujących w obrębie jednej serii.

Świetnym przykładem będzie kolekcja GREY producenta GKI Design oraz kolekcja MALACHIT stworzona przez firmę Bydgoskie Meble. Znajdziesz w nich kilkanaście bardzo komfortowych modułów różnej wielkości i o różnym charakterze, spośród których samodzielnie komponujesz idealny dla swoich potrzeb i wnętrza narożnik. Narożnik modułowy MALACHIT może zostać ponadto wyposażony w szereg udogodnień. To m.in. specjalne miejsca na kubki, chłodziarka, półka, czy wejście USB.

 

 

A zatem to tylko od Ciebie zależy, jaką przyjmie on ostatecznie formę. Czy będzie duży, przestronny, czy jednak nieco mniejszy. Prawo- bądź lewostronny. Z dodatkową półką lub klasycznymi podłokietnikami. Oczywiście tak jak w przypadku innych mebli wypoczynkowych, tutaj również masz możliwość wyboru rodzaju i koloru tapicerki. Ten soczyście żółty narożnik ze zdjęcia powyżej to właśnie jedna z propozycji modelu GREY

Niespotykane funkcjonalności

Już zdążyliśmy zdradzić, że narożniki modułowe oferują o wiele więcej niż standardowe meble wypoczynkowe. Wpływa na to nie tylko możliwość ich pełnej konfiguracji, ale także dodatkowe udogodnienia, jakimi zaskakują poszczególne serie. Wyjątkowo bogaty wybór rozwiązań oferuje kolekcja IMPRESSIONE. Zapewnia ona dostęp do funkcjonalności takich jak fotel z relaksem manualnym lub elektrycznym, moduł z półką komputerową i systemem audio, regulowane zagłówki, a nawet wysuwane stoliczki na przekąski, czy napoje.

Narożniki modułowe mogą być ponadto wyposażone w funkcję spania, pojemniki na pościel lub dodatkowe półki, ukryte w bokach bryły. Takich funkcjonalności dostarcza kolekcja PRIORI, składająca się z prostych, nowoczesnych modułów, które będą pasować do nowoczesnego i klasycznego salonu.

Są to rozwiązania, które przeniosą nasz wypoczynek na zupełnie inny poziom. Taki narożnik stanie się sercem nie tylko całego salonu, ale i domu. To na nim będziemy oglądać telewizję, słuchać muzyki, czytać książki, pracować, uczyć się i spędzać czas razem. Szereg innowacyjnych udogodnień całkowicie odmieni każdy salon. Sprawią one, że stanie się on przestrzenią nowoczesną, maksymalnie funkcjonalną i o bardzo indywidualnym charakterze.

Dla każdej rodziny, do każdego wnętrza

Narożniki modułowe są uniwersalne. Gotowe spełnić oczekiwania każdego domownika, każdej rodziny, a także dopasować się do każdego wnętrza. Zarówno dużego, jak i mniejszego. Nowoczesnego, industrialnego, skandynawskiego, glamour, czy tradycyjnego. Jeżeli szukasz nowoczesnego, eleganckiego i smukłego narożnika w bardzo atrakcyjnej cenie, z kolekcją CHROME marki LIBRO skomponujesz stylową i komfortową strefę wypoczynkową we współczesnym lub klasycznym salonie. 

Mimo że największą popularnością narożniki pokojowe cieszą się w dużych i przestronnych salonach, nie przekreśla to możliwości zastosowania ich również w mniejszych wnętrzach. Do niewielkiego pokoju polecamy kolekcję YORK producenta PMW, która zawiera wiele zgrabnych modułów, z których łatwo stworzymy wygodny ale równocześnie kompaktowy mebel wypoczynkowy.

Ze względu na swój kształt, który może przybrać postać litery „U” lub „L”, narożniki modułowe stwarzają idealne warunki do rozmów i spędzania czasu razem. To najlepsze meble dla dużych, wieloosobowych rodzin, a także wszystkich osób, które uwielbiają zapraszać do siebie bliskich i przyjaciół. Sprzyjają również efektywnemu wypoczynkowi, ponieważ na jednym meblu w pozycji leżącej albo półleżącej może wypoczywać jednocześnie kilka osób!

Szeroki zakres zastosowania

Narożniki modułowe pozwalają na wiele więcej niż standardowy wypoczynek przed TV czy krótka drzemka. Liczne funkcjonalności, w jakie mogą zostać wyposażone, sprawią, że staną się one naszym ulubionym miejscem w domu. Wysuwane stoliczki i półki umożliwią nam komfortową pracę przed komputerem lub spożywanie posiłków. Fotele z funkcją relaksu zadbają o zdrowie naszych pleców i kręgosłupa. Funkcja spania wieczorami zamieni narożnik w szerokie i wygodne łóżko. Stacje audio pozwolą natomiast na ładowanie urządzeń elektronicznych oraz odtwarzanie ulubionej muzyki.