Wraz z odejściem ciepłych, wakacyjnych dni i wejściem w jesienną rutynę coraz więcej czasu spędzamy w domu. Może zatem warto się zastanowić, co możemy zrobić aby, przy zaangażowaniu stosunkowo niewielkich środków finansowych, przeprowadzić metamorfozę która sprawi, że wypoczynek w domu będzie przyjemniejszy. Poniżej przedstawimy trzy propozycje polskiej marki JUREK MEBLE, na dowód tego, że efektowną metamorfozę wnętrza można przeprowadzić już z budżetem 1200 zł. i to przy zachowaniu doskonałej relacji jakości do ceny!

JOKER - kolekcja mebli dziecięcych, młodzieżowych i nie tylko...

System JOKER to występująca od niedawna w ofercie SALONU MEBLOWEGO WERSAL pozycja marki MEBLE JUREK. Posiadająca 25-letnie doświadczenie w produkcji mebli firma z siedzibą w Baranowie (pow. Kępno, Wielkopolska) dba, aby używane do produkcji mebli materiały były wysokiej jakości a wzornictwo nadążało za najnowszymi trendami, a wszystko przy utrzymaniu atrakcyjnej ceny. I taki właśnie jest system JOKER. Wyprodukowany przy użyciu najnowszych technologii system mebli dedykowanych szczególnie młodzieży, ale również doskonale wpisujący się we wnętrze salonu, znakomicie odzwierciedla najnowsze wnętrzarskie trendy, dlatego też cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Mieszanka stylu współczesnego ze skandynawską prostotą w postaci skośnych nóżek oraz płaskich uchwytów pozwala urządzić nowoczesny pokój młodzieżowy "na lata " tworząc stylową i przytulną przestrzeń. Połączenie naturalnych barw (bieli, grafitu, szarości i dębu lefkas) umożliwi łatwe zaaranżowanie designerskiego wnętrza. W kolekcji JOKER nie ma miejsca na nudę - każda z brył zadziwia gustownym, nowoczesnym ale i niepowtarzalnym wzornictwem z uwagi na ciekawe konfiguracje elementów odkrytych i zakrytych, urozmaicone dodatkowo ruchomymi wkładkami w kolorze drewna. Nie bez znaczenia jest duża pakowność mebli JOKER, co umożliwią wysokie i pojemne szafy, rozbudowane regały oraz komody. Dwa warianty funkcjonalnego biurka oraz wygodne łóżko z szufladą i praktyczną półką, pozwolą na kompletną aranżację pokoju młodzieżowego tak, aby znalazło się w nim miejsce do nauki, pracy, rozwijania zainteresowań oraz wypoczynku. Wykreowanie własnego wnętrza przy użyciu brył z kolekcji JOKER to doskonała zabawa!

JOHN - skandynawska prostota Made in Poland

Marka JUREK MEBLE tworząc system JOHN pozostała w naturalnym klimacie skandynawskiej prostoty. Wybierając do młodzieżowego pokoju system JOKER możemy śmiało zaaranżować wnętrze salonu przy pomocy systemu JOHN, bez obaw o jednolitość stylistyczną obu pomieszczeń. Naturalne, ciepłe wybarwienie w odcieniu dębu lefkas na korpusie i frontach oraz czerni na podstawach, uchwytach oraz wnętrzach mebli nie przytłacza pomieszczeń, wprowadzając do środka elegancki, klimatyczny wystrój, wzmocniony podświetleniem LED półek, dostępnym w opcji. Minimalistyczne bryły w skandynawskim stylu stworzą elegancką, spokojną bazę do dowolnych aranżacji, co pozwoli na szybką zmianę wystroju wnętrza w przyszłości. Duża ilość szuflad sprawia, że meble nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale również tworzą wygodny system przechowywania, nie wymagający zakupu dodatkowych akcesoriów,

System modułowy INEZ PLUS -  propozycja  dla zwolenników klasycznych rozwiązań. 

System INEZ PLUS to kolekcja dająca nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. 25 elementów systemu pozwoli na swobodne umeblowanie salonu, pokoju młodzieżowego, dziecięcego, sypialni, domowej biblioteki czy garderoby. Różnorodne, oryginalne bryły, umożliwią stworzenie niepowtarzalnej, funkcjonalnej meblościanki, dostosowanej do możliwości aranżowanego wnętrza oraz potrzeb użytkownika. Minimalistyczne łóżko przeznaczone pod materac o szerokości 90, 140 lub 160 cm nie tylko pozwoli na stworzenie przytulnej sypialni ale również na spójne urządzenie pokoju gościnnego, dziecięcego czy młodzieżowego. Przy pomocy szaf o szerokości 80,100 oraz 150 cm zawierających różne kombinacje drążka oraz półek, urządzimy zaś funkcjonalną garderobę. Jasna, ciepła barwa frontów w kolorze jesionu w połączeniu z korpusami i półkami w kolorze ciemnego jesionu sprawi, że wnętrza będą wyglądały elegancko i przytulnie. Neutralne, klasyczne barwy pozwolą na dowolną aranżację umeblowanej przestrzeni, przy relatywnie niskim budżecie (cena zestawu widocznego na poniższej fotografii to 1673zł.).