Komody to jedne z tych mebli, które można spotkać w wielu wnętrzach. Komoda do salonu, komoda do sypialni, komoda do pokoju dziecka… Swoją wszechstronność i wielofunkcyjność zawdzięczają one przede wszystkim temu, że w ramach jednej serii mogą występować nawet w kilku różnych odsłonach. To znamienna cecha mebli modułowych, które posiadamy w naszej ofercie. Dzisiaj przyjrzymy się wybranym kolekcjom, oferującym komody w różnych wariantach do wyboru!

Poszukując idealnej komody do swojego wnętrza, każdy z nas ma względem niej inne oczekiwania. Jeśli urządzasz na przykład małą sypialnię, w kręgu Twoich zainteresowań może znaleźć się wąska komoda z szufladami. Gdy natomiast szukasz komody do pokoju dziecka, możliwe, że zwrócisz uwagę na modele takie jak komoda z cichym domykiem, gwarantującym bezgłośne użytkowanie. Odpowiednią komodą do pokoju dziennego będzie z kolei komoda z witryną i oświetleniem LED. Dzięki kolekcjom, w obrębie których dostępne są różne warianty tych mebli, możesz urządzić swoją przestrzeń dokładnie tak, jak chcesz, zachowując przy tym jej spójny wygląd.

RAVEN – czarna komoda nowoczesna do salonu

RAVEN od Piaski Meble to kolekcja oferująca komody nowoczesne do salonu, od stóp do głów wybarwione w czerni. Nazwa nie jest tu zatem przypadkowa! Ich wyróżnikiem pozostają wysokie, cienkie nóżki oraz ryflowane części frontów z intrygującym efektem 3D. Komody z tej serii łączą w sobie zarówno szuflady, jak i drzwiczki, co pozwala wykorzystywać je w szerokim zakresie. Możesz wybierać spośród trzech różnych wariantów tych mebli, różniących się między sobą szerokością i rozmieszczeniem wewnętrznych przegródek, takich jak komoda RAVEN KSZ97. Świetnie nadadzą się dlatego do przechowywania rozmaitych przedmiotów, przy zachowaniu w ich wnętrzu porządku.

NOVA – komoda z ryflowanym frontem

W kolekcji NOVA od Piaski Meble znajdziesz zarówno komodę białą, jak i czarną oraz szarą. Zarówno biała jak i szara komoda NOVA KSZ154 to znakomity wybór do niewielkich pomieszczeń, z kolei komoda czarna zaprezentuje się bardzo ciekawie na większej przestrzeni. Każda z nich to komoda frezowana, która poza ryflowanym frontem na wzór lameli posiada także czarne nóżki i złote uchwyty. Nowoczesny design i eleganckie wykończenia pozwalają z powodzeniem wykorzystywać je w wielu współczesnych aranżacjach, w szczególności w stylu glam loft. Komody NOVA występują w trzech wariantach konstrukcyjnych, jako mniejsza komoda z szufladami i drzwiczkami, większa komoda z szufladami i drzwiczkami oraz jako wysoka komoda z drzwiczkami. Sprawdzą się dzięki temu zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni.

SENTO – komoda czarno drewniana z witryną

SENTO od Piaski Meble to genialna mieszanka drewna, czerni i szkła. Wszystko to okraszone nastrojowym światłem LED. Charakter każdej komody z witryną SENTO podkreślają eleganckie frezowania na froncie i wysokie, cienkie nóżki. Komoda drewniana nowoczesna SENTO jest dostępna w trzech wariantach do wyboru:

  • komoda SENTO K104 z przeszkleniem i drzwiczkami (szerokość 104 cm)
  • komoda SENTO K154 z przeszkleniem i drzwiczkami (szerokość 154 cm) lub
  • komoda SENTO KSZ154 z przeszkleniem, drzwiczkami i szufladami (szerokość 154 cm)

To idealna komoda z witryną do salonu i jadalni, której obecność w tych wnętrzach nada im eleganckiego i luksusowego charakteru. Wieczorami pozwoli z kolei cieszyć się intymną, nastrojową aurą. Linia SENTO będzie stanowić w dodatku interesującą propozycję dla wszystkich tych osób, które poszukują praktycznej komody pod telewizor.

DIAMOND – komoda pokojowa z jodełką

Kolekcja mebli do pokoju dziennego DIAMOND od Piaski Meble to nowoczesna komoda z frezowanymi frontami na wzór eleganckiej i modnej jodełki. Połączenie drewna i czerni oraz bezuchwytowy system otwierania nadają jej nowoczesnego wyglądu, natomiast skośne nóżki wprowadzają odrobinę skandynawskiego sznytu. DIAMOND mogą występować zarówno jako komody do sypialni, jak i komody do salonu, ponieważ są dostępne aż w pięciu różnych odsłonach. To między innymi komoda DIAMOND KSZ154 z trzema szufladami, świetnie nadająca się do przechowywania odzieży i tekstyliów, czy komoda DIAMOND K154 z potrójnymi drzwiczkami, znakomicie pasująca do przestrzeni dziennej. Znajdziesz tu w dodatku modele takie jak szafka RTV DIAMOND RTV154. Z ich pomocą urządzisz zatem mniejsze i większe przestrzenie, zachowując ich maksymalną funkcjonalność.

RAVE – komoda na nóżkach

RAVE od Laski Meble to kolejna z serii oferujących bogaty wybór komód w wielu wariantach. Są to nowoczesne meble z lamelami i drewnem, na wysokich nóżkach w kolorze czarnym. Sprawdzą się dzięki temu zarówno jako komody do sypialni, jak i komody do salonu.

Do jednych z dostępnych modeli należy:

  • beżowa komoda z lamelami,
  • czarna komoda z lamelami,
  • wysoka komoda  RAVE 2D2S z szufladami,
  • komoda z głębokimi szufladami,
  • niska komoda z drzwiczkami.

Obecność drzwiczek i szuflad w różnych kombinacjach sprawia, że nowoczesne komody RAVE będą idealnym miejscem do przechowywania książek, dokumentów, tekstyliów, elektroniki, a nawet dziecięcych zabawek.

MARINE – granatowa komoda glamour

Jeśli poszukujesz komody ze złotymi uchwytami i złotymi nogami, MARINE z oferty producenta ML Meble będzie tu idealnym wyborem. Złote akcenty prezentują się znakomicie w duecie z głębokim, eleganckim granatem, sprawiając, że jest to kolekcja stworzona z myślą o wnętrzach glamour, art deco i modern classic. W serii MARINE znajdziesz eleganckie komody z drzwiczkami i szufladami w mniejszych i większych rozmiarach, takie jak komoda MARINE 03 z trzema szufladami i podwójnymi drzwiczkami. Taka różnorodność rozwiązań pozwoli Ci zaaranżować z ich udziałem dowolną przestrzeń!

 

FOREST – zielona komoda art deco

FOREST od ML Meble, podobnie jak MARINE to kolejna z serii, w której czekają na Ciebie kolorowe komody nowoczesne ze złotymi nogami i uchwytami, stanowiące ciekawą alternatywę dla popularnych komód z czarnymi nogami. Tym jednak razem dominującym kolorem pozostaje zieleń, nadająca meblom wyrazistego charakteru. Każda z komód FOREST, wyposażona zarówno w szuflady, jak i ukryte za drzwiczkami półki, odznacza się dużą pakownością i funkcjonalnością. Połączenie dwóch systemów przechowywania umożliwi Ci trzymanie w jej wnętrzu różnorodnych przedmiotów w sposób uporządkowany i zorganizowany.

PRESTIGO – komoda czarna z drewnem i… kominkiem elektrycznym

Seria PRESTIGO od Dolmar Meble zdecydowanie zasługuje na większą uwagę. To właśnie tu znajdziesz jedyną w swoim rodzaju komodę z… kominkiem elektrycznym! Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że komoda PRESTIGO 16 z kominkiem elektrycznym to perfekcyjny wybór do salonu, który to, dzięki obecności ukrytego w komodzie paleniska, wypełni się przyjemnym blaskiem i ciepłem. PRESTIGO to jednak nie tylko komody nowoczesne do salonu, ale i komody do sypialni nowoczesne wyposażone w szuflady. Komoda z szufladami to idealna komoda na ubrania, która w połączeniu z szafą, zapewni optymalną przestrzeń do przechowywania odzieży.